O nas

Poznaj historię jednego z największych dystrybutorów modeli samochodowych w Polsce.

Napisz do nas

Jesteśmy iModels

Czołowy sklep internetowy z modelami samochodowymi.

Zespół iModels rozpoczął swoją działalność w 2019 roku i od samego początku szybko i sprawnie się rozwija. Zawdzięczamy to atrakcyjnym cenom produktów sprowadzanych z całego świata czy profesjonalnemu oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta.

Produkty IModels, akcesoria do modeli samochodowych, naklejki z samochodami oraz logo z modelem samochodowym

2019

W 2023 roku rozpoczęliśmy ekscytującą podróż po świecie wszelkiego rodzaju imprez motoryzacyjnych, targów i wyścigów, gdzie mieliśmy okazję zaprezentować nasze unikalne produkty. Nasze stoiska przyciągają tłumy zainteresowanych, co doskonale widać na zdjęciach. To dla nas doskonała okazja do nawiązania bezpośredniego kontaktu z Wami, naszymi klientami, zrozumienia potrzeb i pasji, co pozwala jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do oczekiwań każdego z Was.

Targi samochodowe, w tle znajdują się modele samochodów różnych marek od GT Spirit, Hot Wheels przez Greenlight na Norev kończąc

2023

W 2024 zrewolucjonizowaliśmy sprzedaż modeli w skali 1:64 poprzez automaty vendingowe, tak zwane “Modelomaty”. Obecnie jesteśmy dostępni w Galerii AKS w Chorzowie, lecz prowadzimy nabór miejsc na nowe lokalizacje.

Zdjęcie modelomatu, maszyny która w swojej ofercie ma zabawkowe samochodziki lub modele dla kolekcjonerów

2024

Cel

Celem naszej firmy jest satysfakcja kupującego oraz rozpalenie miłości do kolekcjonowania modeli samochodowych wśród najmłodszych, jak również najstarszych.

iModels możemy zaoferować modele z drugiej ręki. Mimo tego że nie są nowe, cechuje je bardzo wysoka jakość. To nie tylko oszczędność, ale także szansa na znalezienie niepowtarzalnych egzemplarzy. Dodatkowo jest to opcja przyjazna środowisku. Zalega Ci na strychu kolekcja starych modeli Dziadka? Lub po prostu znudziły Ci się Twoje modele i chciałbyś wymienić na inne…? iModels wychodzi naprzeciw oczekiwaniom i oferuje skup modeli! Skontaktuj się z nami w sprawie wyceny, na pewno się dogadamy!

Modelomaty!

W 2024 wdrożyliśmy serię automatów sprzedażowych, w których znajdziecie Państwo bogatą ofertę modeli samochodów, od zabawkowych po te dla kolekcjonerów.

Mapa google z zaznaczonymi lokalizacjami automatów sprzedażowych
© 2024. All Rights Reserved.