Nissan Silvia (S15) + Aero Lift Hot Wheels Premium 1:64

129,00 zł

Brak w magazynie


Producent:

Hot Wheels

Skala:

1:64

Marka:

Nissan

SKU:

HCR35

Materiał:

Metal

Otwierane elementy:

NIE

Opis

Nissan | Hot Wheels | 1:64 | generacja S15

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 to model kolekcjonerski. Nissan Silvia S15 i Aero Lift tworzą zwarty zestaw w pomarańczowo-czerwonej kolorystyce HKS. Niskie coupe i transporter z platformą dobrze oddają klimat japońskiego paddocku driftowego.

NissanHot Wheelsskala 1:64Metalsportowe coupe z transporteremHot Wheels Premium Team Transport

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 - opis modelu

Silvia ma długą maskę, zwartą kabinę, duże tylne skrzydło i sportową postawę. Aero Lift wykorzystuje niską platformę oraz te same grafiki HKS, dzięki czemu wygląda jak bezpośrednie zaplecze samochodu.

Miniatura została przygotowana przez Hot Wheels w skali 1:64. Jej konstrukcja wykorzystuje metal + elementy z tworzywa, a oferowany egzemplarz przedstawia dokładnie wariant pomarańczowo-czerwone malowanie HKS. Zamknięta bryła bez otwieranych elementów - informacja ta jest również widoczna w parametrach produktu.

Najważniejsze cechy produktu

  • Nissan Silvia S15 i Aero Lift w skali 1:64
  • konkretny wariant: pomarańczowo-czerwone malowanie HKS
  • producent miniatury: Hot Wheels
  • wykonanie: metal + elementy z tworzywa
  • konstrukcja: zamknięta bryła bez otwieranych elementów
  • numer SKU: HCR35, kod producenta: HCR35
  • zestaw zawiera samochód kolekcjonerski oraz dopasowany transporter
  • wykonanie Premium z metalowym nadwoziem i podwoziem Metal/Metal
  • kolekcjonerskie koła z gumowymi oponami Real Riders
  • spójne malowanie obu pojazdów: pomarańczowo-czerwone malowanie HKS

Dla kogo jest ten model?

  • dla kolekcjonerów modeli marki Nissan
  • dla osób rozwijających kolekcję w skali 1:64
  • dla fanów kategorii: Coupe, Sportowe, Ciężarówki
  • do ekspozycji prowadzonej według producenta, epoki lub rodzaju pojazdu
  • jako prezent dla osoby zainteresowanej historią motoryzacji i modelami kolekcjonerskimi

Dane techniczne modelu Hot Wheels

ModelNissan Silvia S15 i Aero Lift
Marka samochoduNissan
Rok / wersjageneracja S15
Producent miniaturyHot Wheels
Skala1:64
Materiałmetal + elementy z tworzywa
Kolor / malowaniepomarańczowo-czerwone malowanie HKS
Rodzaj pojazdusportowe coupe z transporterem
Otwierane elementyzamknięta bryła bez otwieranych elementów
Orientacyjna długośćzwykle około 6-8 cm
SKUHCR35
Kod producentaHCR35
EAN194735017522
SeriaHot Wheels Premium Team Transport

Nissan Silvia S15 – jedno z najważniejszych coupe kultury driftu

Silvia S15 była ostatnią generacją popularnej linii tylnonapędowych coupe Nissana. Dobre wyważenie, podatność na modyfikacje i szeroka dostępność części sprawiły, że model stał się jednym z podstawowych samochodów w drifcie oraz japońskiej kulturze tuningu.

Właśnie ten kontekst sprawia, że Nissan Silvia S15 i Aero Lift nie jest anonimową miniaturą. Konkretna wersja, rok, kolor lub numer startowy pozwalają połączyć model z określonym etapem historii marki Nissan i budować kolekcję według świadomie wybranego motywu.

Skala 1:64 i miejsce modelu w kolekcji

Skala 1:64 mieści wiele modeli na niewielkiej powierzchni i dobrze nadaje się do kolekcji prowadzonych według marek, kolorów albo serii tematycznych. Mimo kompaktowych wymiarów zachowuje rozpoznawalne proporcje samochodu. Orientacyjna długość tego rodzaju modelu wynosi zwykle około 6-8 cm; rzeczywisty wymiar zależy od rozmiaru pełnowymiarowego pojazdu.

S15 warto ustawić obok Skyline’ów, Mazd RX-7 i innych modeli HKS. Pomarańczowe auto oraz czerwony transporter tworzą mocny akcent w kolekcji JDM. Wspólna skala ułatwia porównywanie proporcji, natomiast zestawienie kilku modeli tej samej marki lub epoki tworzy bardziej czytelną i spójną ekspozycję.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed wyborem porównaj nazwę wersji, skalę, producenta miniatury, kolor lub malowanie oraz numery SKU HCR35 i HCR35. W modelach wyścigowych znaczenie mają również numer startowy, sezon, impreza i skład załogi. Zdjęcia produktu pozostają głównym punktem odniesienia przy porównywaniu podobnych wydań.

Jak bezpiecznie wyeksponować model?

Miniaturę najlepiej przechowywać z dala od bezpośredniego słońca, wilgoci i źródeł ciepła. Kurz można usuwać miękkim pędzelkiem lub gruszką fotograficzną. Drobne lusterka, anteny, spoilery i elementy podstawy bywają delikatne, dlatego model należy przenosić za stabilne fragmenty karoserii albo za podstawę i zachować oryginalne opakowanie.

Nissan Silvia S15 i Aero Lift - model kolekcjonerski w iModels

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 będzie dobrym wyborem dla osób, które szukają konkretnego wariantu marki Nissan, a nie jedynie dowolnego modelu o podobnej sylwetce. Czytelne przypisanie producenta, skali, materiału, rodzaju pojazdu i numerów katalogowych ułatwia porównanie go z innymi miniaturami oraz dalsze rozwijanie kolekcji.

Opis

Nissan | Hot Wheels | 1:64 | generacja S15

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 to model kolekcjonerski. Nissan Silvia S15 i Aero Lift tworzą zwarty zestaw w pomarańczowo-czerwonej kolorystyce HKS. Niskie coupe i transporter z platformą dobrze oddają klimat japońskiego paddocku driftowego.

NissanHot Wheelsskala 1:64Metalsportowe coupe z transporteremHot Wheels Premium Team Transport

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 – opis modelu

Silvia ma długą maskę, zwartą kabinę, duże tylne skrzydło i sportową postawę. Aero Lift wykorzystuje niską platformę oraz te same grafiki HKS, dzięki czemu wygląda jak bezpośrednie zaplecze samochodu.

Miniatura została przygotowana przez Hot Wheels w skali 1:64. Jej konstrukcja wykorzystuje metal + elementy z tworzywa, a oferowany egzemplarz przedstawia dokładnie wariant pomarańczowo-czerwone malowanie HKS. Zamknięta bryła bez otwieranych elementów – informacja ta jest również widoczna w parametrach produktu.

Najważniejsze cechy produktu

  • Nissan Silvia S15 i Aero Lift w skali 1:64
  • konkretny wariant: pomarańczowo-czerwone malowanie HKS
  • producent miniatury: Hot Wheels
  • wykonanie: metal + elementy z tworzywa
  • konstrukcja: zamknięta bryła bez otwieranych elementów
  • numer SKU: HCR35, kod producenta: HCR35
  • zestaw zawiera samochód kolekcjonerski oraz dopasowany transporter
  • wykonanie Premium z metalowym nadwoziem i podwoziem Metal/Metal
  • kolekcjonerskie koła z gumowymi oponami Real Riders
  • spójne malowanie obu pojazdów: pomarańczowo-czerwone malowanie HKS

Dla kogo jest ten model?

  • dla kolekcjonerów modeli marki Nissan
  • dla osób rozwijających kolekcję w skali 1:64
  • dla fanów kategorii: Coupe, Sportowe, Ciężarówki
  • do ekspozycji prowadzonej według producenta, epoki lub rodzaju pojazdu
  • jako prezent dla osoby zainteresowanej historią motoryzacji i modelami kolekcjonerskimi

Dane techniczne modelu Hot Wheels

ModelNissan Silvia S15 i Aero Lift
Marka samochoduNissan
Rok / wersjageneracja S15
Producent miniaturyHot Wheels
Skala1:64
Materiałmetal + elementy z tworzywa
Kolor / malowaniepomarańczowo-czerwone malowanie HKS
Rodzaj pojazdusportowe coupe z transporterem
Otwierane elementyzamknięta bryła bez otwieranych elementów
Orientacyjna długośćzwykle około 6-8 cm
SKUHCR35
Kod producentaHCR35
EAN194735017522
SeriaHot Wheels Premium Team Transport

Nissan Silvia S15 – jedno z najważniejszych coupe kultury driftu

Silvia S15 była ostatnią generacją popularnej linii tylnonapędowych coupe Nissana. Dobre wyważenie, podatność na modyfikacje i szeroka dostępność części sprawiły, że model stał się jednym z podstawowych samochodów w drifcie oraz japońskiej kulturze tuningu.

Właśnie ten kontekst sprawia, że Nissan Silvia S15 i Aero Lift nie jest anonimową miniaturą. Konkretna wersja, rok, kolor lub numer startowy pozwalają połączyć model z określonym etapem historii marki Nissan i budować kolekcję według świadomie wybranego motywu.

Skala 1:64 i miejsce modelu w kolekcji

Skala 1:64 mieści wiele modeli na niewielkiej powierzchni i dobrze nadaje się do kolekcji prowadzonych według marek, kolorów albo serii tematycznych. Mimo kompaktowych wymiarów zachowuje rozpoznawalne proporcje samochodu. Orientacyjna długość tego rodzaju modelu wynosi zwykle około 6-8 cm; rzeczywisty wymiar zależy od rozmiaru pełnowymiarowego pojazdu.

S15 warto ustawić obok Skyline’ów, Mazd RX-7 i innych modeli HKS. Pomarańczowe auto oraz czerwony transporter tworzą mocny akcent w kolekcji JDM. Wspólna skala ułatwia porównywanie proporcji, natomiast zestawienie kilku modeli tej samej marki lub epoki tworzy bardziej czytelną i spójną ekspozycję.

Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Przed wyborem porównaj nazwę wersji, skalę, producenta miniatury, kolor lub malowanie oraz numery SKU HCR35 i HCR35. W modelach wyścigowych znaczenie mają również numer startowy, sezon, impreza i skład załogi. Zdjęcia produktu pozostają głównym punktem odniesienia przy porównywaniu podobnych wydań.

Jak bezpiecznie wyeksponować model?

Miniaturę najlepiej przechowywać z dala od bezpośredniego słońca, wilgoci i źródeł ciepła. Kurz można usuwać miękkim pędzelkiem lub gruszką fotograficzną. Drobne lusterka, anteny, spoilery i elementy podstawy bywają delikatne, dlatego model należy przenosić za stabilne fragmenty karoserii albo za podstawę i zachować oryginalne opakowanie.

Nissan Silvia S15 i Aero Lift – model kolekcjonerski w iModels

Nissan Silvia S15 i Aero Lift Hot Wheels 1:64 będzie dobrym wyborem dla osób, które szukają konkretnego wariantu marki Nissan, a nie jedynie dowolnego modelu o podobnej sylwetce. Czytelne przypisanie producenta, skali, materiału, rodzaju pojazdu i numerów katalogowych ułatwia porównanie go z innymi miniaturami oraz dalsze rozwijanie kolekcji.

Informacje dodatkowe

Skala

1:64

Marka

Nissan

Producent

Hot Wheels

Materiał

Metal

Otwierane elementy

NIE

Kod producenta

HCR35