’75 Ford Bronco Hot Wheels Premium 1:64

29,90 zł


Producent:

Hot Wheels

Skala:

1:64

Marka:

Ford

SKU:

JBL12

Materiał:

Metal

Otwierane elementy:

NIE

Opis

Ford | Hot Wheels | 1:64 | Hot Wheels Premium

1975 Ford Bronco - model kolekcjonerski Hot Wheels w skali 1:64. Ford Bronco z 1975 roku reprezentuje pierwszą, prostą stylistycznie epokę samochodów terenowych marki. Kanciasta bryła i wysoka pozycja nadwozia od razu odróżniają go od współczesnego Bronco.

FordHot Wheels1:64MetalHot Wheels Premium

Co wyróżnia ten model?

Rocznik jest tu ważnym elementem nazwy: wiele wydań Hot Wheels przedstawia późniejsze generacje Bronco. Przy tym modelu warto porównać przód, krótki rozstaw osi, koła i detale nadwozia z fotografią oferowanego egzemplarza. Format 1:64 pozwala ustawić go obok innych klasycznych aut terenowych bez zajmowania dużej powierzchni.

Najważniejsze cechy

  • 1975 Ford Bronco w skali 1:64
  • producent miniatury: Hot Wheels
  • materiał: metal z elementami tworzywa
  • konstrukcja: Zamknięta bryła bez otwieranych elementów; detale wnętrza najlepiej oglądać przez przeszklenie.
  • numer SKU w sklepie: JBL12
  • seria lub motyw wydania: Hot Wheels Premium

W kolekcji

Dobrze sprawdzi się w kolekcji klasyków off-road oraz wśród modeli Forda z różnych dekad.

Warto porównać nazwę wariantu, skalę i zdjęcia z innymi miniaturami tej samej marki. Podobne samochody mogą różnić się rocznikiem, kolorem, serią, grafiką opakowania lub wykonaniem.

Dane modelu

Samochód1975 Ford Bronco
Marka samochoduFord
Producent miniaturyHot Wheels
Skala1:64
Materiałmetal z elementami tworzywa
Otwierane elementyNie
Rodzaj samochoduOff Road, SUV, Klasyczne
SKU sklepuJBL12
Seria / motywHot Wheels Premium

Skala i sposób ekspozycji

Skala 1:64 pozwala budować szeroką kolekcję na niewielkiej półce. Najłatwiej porównywać w niej wersje tego samego samochodu, malowania i karty z różnych serii. Przy modelach w blistrze opakowanie jest częścią identyfikacji wydania.

Metalowa miniatura nadaje się do ekspozycji w oryginalnym opakowaniu albo, jeśli kolekcja jest otwarta, na stabilnej półce z miejscem na bezpieczne przenoszenie modelu. Model najlepiej ustawić z dala od silnego słońca i wilgoci. Do usuwania kurzu wystarczy miękki pędzelek; delikatnych lusterek, spoilerów i krawędzi opakowania nie należy mocno dociskać.

Przed zakupem

Sprawdź fotografię produktu i numer JBL12, szczególnie jeśli szukasz konkretnego wydania, a nie tylko tej samej marki samochodu. Zamknięta bryła bez otwieranych elementów; detale wnętrza najlepiej oglądać przez przeszklenie. Zdjęcia pokazują również opakowanie lub podstawę ekspozycyjną, jeżeli zostały dołączone do tej karty produktu.

1975 Ford Bronco będzie dobrym wyborem dla osób, które porządkują kolekcję według marki Ford, producenta Hot Wheels lub skali 1:64. Konkretne oznaczenie wersji pomaga wrócić do modelu podczas dalszego rozwijania zbioru.

Opis

Ford | Hot Wheels | 1:64 | Hot Wheels Premium

1975 Ford Bronco – model kolekcjonerski Hot Wheels w skali 1:64. Ford Bronco z 1975 roku reprezentuje pierwszą, prostą stylistycznie epokę samochodów terenowych marki. Kanciasta bryła i wysoka pozycja nadwozia od razu odróżniają go od współczesnego Bronco.

FordHot Wheels1:64MetalHot Wheels Premium

Co wyróżnia ten model?

Rocznik jest tu ważnym elementem nazwy: wiele wydań Hot Wheels przedstawia późniejsze generacje Bronco. Przy tym modelu warto porównać przód, krótki rozstaw osi, koła i detale nadwozia z fotografią oferowanego egzemplarza. Format 1:64 pozwala ustawić go obok innych klasycznych aut terenowych bez zajmowania dużej powierzchni.

Najważniejsze cechy

  • 1975 Ford Bronco w skali 1:64
  • producent miniatury: Hot Wheels
  • materiał: metal z elementami tworzywa
  • konstrukcja: Zamknięta bryła bez otwieranych elementów; detale wnętrza najlepiej oglądać przez przeszklenie.
  • numer SKU w sklepie: JBL12
  • seria lub motyw wydania: Hot Wheels Premium

W kolekcji

Dobrze sprawdzi się w kolekcji klasyków off-road oraz wśród modeli Forda z różnych dekad.

Warto porównać nazwę wariantu, skalę i zdjęcia z innymi miniaturami tej samej marki. Podobne samochody mogą różnić się rocznikiem, kolorem, serią, grafiką opakowania lub wykonaniem.

Dane modelu

Samochód1975 Ford Bronco
Marka samochoduFord
Producent miniaturyHot Wheels
Skala1:64
Materiałmetal z elementami tworzywa
Otwierane elementyNie
Rodzaj samochoduOff Road, SUV, Klasyczne
SKU sklepuJBL12
Seria / motywHot Wheels Premium

Skala i sposób ekspozycji

Skala 1:64 pozwala budować szeroką kolekcję na niewielkiej półce. Najłatwiej porównywać w niej wersje tego samego samochodu, malowania i karty z różnych serii. Przy modelach w blistrze opakowanie jest częścią identyfikacji wydania.

Metalowa miniatura nadaje się do ekspozycji w oryginalnym opakowaniu albo, jeśli kolekcja jest otwarta, na stabilnej półce z miejscem na bezpieczne przenoszenie modelu. Model najlepiej ustawić z dala od silnego słońca i wilgoci. Do usuwania kurzu wystarczy miękki pędzelek; delikatnych lusterek, spoilerów i krawędzi opakowania nie należy mocno dociskać.

Przed zakupem

Sprawdź fotografię produktu i numer JBL12, szczególnie jeśli szukasz konkretnego wydania, a nie tylko tej samej marki samochodu. Zamknięta bryła bez otwieranych elementów; detale wnętrza najlepiej oglądać przez przeszklenie. Zdjęcia pokazują również opakowanie lub podstawę ekspozycyjną, jeżeli zostały dołączone do tej karty produktu.

1975 Ford Bronco będzie dobrym wyborem dla osób, które porządkują kolekcję według marki Ford, producenta Hot Wheels lub skali 1:64. Konkretne oznaczenie wersji pomaga wrócić do modelu podczas dalszego rozwijania zbioru.

Informacje dodatkowe

Skala

1:64

Marka

Ford

Producent

Hot Wheels

Materiał

Metal

Otwierane elementy

NIE