Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Producenci
Regulamin

Regulamin

Dane adresowe sklepu to : iModels Michał Bednara ulica Stalmacha 9/13 41-500 Chorzów. 

NIP : 6272760633 , REGON: 382253512

Sklep iModels zajmuje się sprzedażą modeli samochodów w różnych skalach. Wszystkie sprzedawane produkty są fabrycznie nowe, zapakowane w oryginalnych kartonach.

 

„Dostępne formy płatności:

Przelew online, Płatność BLIK, Płatność kartą, 

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro”

Zakupiony towar można też zwrócić do nas bez podania przyczyny, klient ma prawo odstąpić od umowy w terminie 14 dni od zakupu, pieniądze zostaną zwrócone na konto.

 W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

„Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”

Kupujący ma obowiązek zwrócić przedmiot w stanie w którym go otrzymał. Za uszkodzenia powstałe w przesyłce zwrotnej odpowada wysyłający (kupujący). 

Na życzenie Kupującego wystawiamy fakturę VAT

Sklep internetowy prowadzi sprzedaż detaliczną oraz hurtową modeli redukcyjnych

- Zawarcie umowy – złożenie zamówienia w sklepie internetowym

- Cena podana na stronie internetowej jest ceną brutto (zawiera 23% VAT)

- Zamówienie może zostać złożone również za pomocą e-maila, wysłanego na adres: imodelspl@gmail.com lub telefonicznie pod numerem telefonu 695 359 828 podając następujące informacje:

  1. nazwę,
  2. kod produktu oraz nazwę produktu
  3. dane Kupującego (imię, nazwisko, adres zamieszkania, nr telefonu) i adres dostawy, jeśli jest inny niż adres zamawiającego;
  4. Rodzaj przesyłki wybranej przez kupującego
  5. Koszty przesyłki pokrywa Kupujący.
  6. Koszt dostawy jest zależny od wybranego sposobu dostawy, który Kupujący może wybrać w trakcie składania zamówienia. Zakupione produkty dostarczane są za pośrednictwem: 

Poczty Polskiej Envelo - Pocztex kurier 48

Inpost - Paczkomat/Kurier

  • 15 zł przy płatności online lub przelewem;
  • 19 zł przy płatności za pobraniem
  • odbiór osobisty – ul. Stalmacha 9/13

Nazwa rejestru, do którego wpisana jest firma oraz nazwa organu prowadzącego rejestr, do którego wpisana jest firma : CEIDG - Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej


W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy prawa polskiego, a w szczególności Kodeksu Cywilnego, Ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141 z 2002 r., poz.1176, z późn. zm. ) oraz przepisy Ustawy o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. nr 22 z 2000r. ,poz.271 z późn. zm.).

~` Umowa udostępnienia formuły zakupowej – „Informacja administratora danych osobowych sporządzona na podstawie art. 13. ust. 1. i 2. Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO)” w Polityce Prywatności.

 

Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl